Yengeç Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 21 Haziran - 22 Temmuz

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Su
 • Renk: Beyaz
 • Kalite: Kardinal
 • Gün:Pazartesi, Perşembe
 • Cetvel: Merkür
 • En Büyük Uyumluluk: Yay , Kova
 • Şanslı Sayılar: 2, 3, 15, 20

Yengeç Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: Azimli, hayal gücü yüksek, sadık, duygusal, sempatik, ikna edicii
 2. Zayıf Yönleri: Karamsar, karamsar, şüpheci, manipülatif, güvensiz
 3. Yengeç'un sevdiği şeyler: Sanat, evle ilgili hobiler, suyun yakınında veya suyun içinde dinlenmek, sevdiklerine yardım etmek, arkadaşlarla güzel bir yemek yemek
 4. Yengeç'un hoşlanmadığı şeyler: Yabancılar, anneye yönelik herhangi bir eleştiri, kişisel hayatın açığa vurulması

Yengeç burcu Yengeç son derece sezgisel ve duygusal bir burçtur ve bu da onları tanınması en zor burçlardan biri yapar. Son derece duygusal ve hassastırlar, aile ve evle ilgili konulara öncelik verirler. Güneşleri Yengeç burcunda doğanlar çok sadıktırlar ve başkalarının acı ve ıstıraplarına karşı empati duyarlar.


Yengeç Bir Su burcu olan Yengeç , tıpkı Akrep ve Balık gibi , duyguları ve kalbi tarafından yönlendirilir ve etrafındaki dünyaya uyum sağlamakta zorluk çekebilir. Ay tarafından yönetilen bu kişilerin iç gizemleri, ay döngüsünün aşamaları tarafından derinleştirilir ve çoğu zaman kontrolleri dışında olan geçici duygusal kalıplar yaratılır. Çocukken, dış dünyayla başa çıkma ve savunma mekanizmalarından yoksun olabilirler ve bu dünyayı başarılı bir şekilde idare edebilmek için özen ve anlayışa ihtiyaç duyabilirler.


reklam
Yengeç Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Yengeç duygusal olarak yönlendirilen bir işarettir ve ilişkilerde duygular büyük önem taşır. Nazik ve şefkatlidirler, çoğu zaman incinme potansiyelini düşünmeden dünyaya karşı duyarlılıklarını gösterirler. Partnerlerinde sözsüz iletişim, ortak günlük rutinler ve derin duygusal bağ yoluyla kendilerini anlayabilecek birini ararlar. Yüzeysel, tutarsız veya güvenilmez partnerlerle sevgi dolu bir bağ kurmayacaklar.


Yengeç bireylerinin sergilediği inisiyatif eksikliği, sakinlik, koruma ve duygusal özgürlük duygusu sağlayabilecek bir partner bulmadıkları sürece tatmin edici bir cinsel yaşam geliştirmelerini zorlaştırabilir. Mutlu bir aile imajını sürdürmek için sağlıksız tavizler verebilecek kararlı bir burçturlar ve sonuç olarak bencil veya istismarcı partnerler seçebilirler. Sorumlulukları paylaşmak ve partnerleriyle birlikte bir yaşam kurmak onlar için bir güvenlik kaynağıdır ve ister bir aile kurmayı, ister yeni bir işi ya da eskimiş veya incitici ilişkileri temizlemeyi içersin, hayattaki bir sonraki adımı atmaya hazırdırlar.reklam
Yengeç Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar : Yengeç burcu temsilcileri yeni insanlarla bağlantı kurmaktan mutluluk duyarlar ancak yakın çevreleri tarafından onaylanmayanlara karşı oldukça hassastırlar. Kolayca iletişim kurabilecekleri kişilere büyük saygı duyarlar ve tüm sosyal bağlantılarına sadece merak veya statüden ziyade duygusal bir mercekle bakarlar. Her şeyden önce samimi bir ortam yaratabilecekleri ve kendi kontrolleri altında derin anlayışları paylaşabilecekleri evlerinde sosyalleşmeyi tercih ediyorlar. Sezgisel ve şefkatli oldukları için tamamen rasyonel bir bakış açısıyla anlamak zor olabilir.


Aile : Yengeç, aile bağlarına ve eve diğer burçlardan daha fazla değer veren burçtur. Bu bireyler son derece duygusaldır ve aile anılarını yaşatma ve onları yıllarca saklama eğilimindedirler. Kişisel yaşamları doyuma ulaştığında, aralarında kilometrelerce mesafe olsa bile çocuklarının duygularını anlayan mükemmel ve şefkatli ebeveynler olurlar.reklam
Yengeç Kariyer Ve Para

Yengeç bireyleri güvenilir ve çalışkandırlar, işin yapılmasını sağlamak için kolları sıvamaya isteklidirler. Genellikle bağımsız çalışmaya bırakıldıklarında daha iyi performans gösterirler, işverenlerine bağlılık gösterirler ve ellerindeki göreve güçlü bir şekilde odaklanırlar. Uygun kariyerleri arasında hemşirelik, ev idaresi, bahçe işleri, siyaset ve iç dekorasyon yer alıyor.


İş güvenliği ve finansal istikrar, Kanser temsilcileri için büyük önem taşıyor ve onların özenli çalışmalarının temel motivasyonu olarak hizmet ediyor. Zenginlik biriktirme eğilimindedirler ve hepsini bir anda harcama konusunda temkinlidirler. Amaçları tasarruf etmek, yatırım yapmak ve yatırımlarının zamanla büyüdüğünü gözlemlemektir. Zamanı ve finansmanı yönetme konusunda becerikli ve yeteneklidirler; çoğu zaman tüm hane maliyesini denetler ve eşlerinin veya diğer aile üyelerinin harcamalarını kontrol ederler.reklam
Yengeç Erkeği Yengeç Kadını

Yengeç Erkeği: Yengeç erkeği genellikle inisiyatif almanın önemini anlayacak kadar muhafazakardır, ancak kendini güvende hissedene kadar bunu yapmakta tereddüt edebilir. Ortaklarının çoğu zaman ilk adımı atması gerekir, ancak bu, ona yolu kendisi gösteriyormuş gibi hissettirecek kadar ustacadır.

Yengeç adamı duygusaldır ve başkalarıyla ilgilenmekten hoşlanır. Kendisine ihtiyaç duyulduğunu ve koruyucu olduğunu hissetmeyi, nazik sözler ve ince jestlerle partnerinin dikkatini çekmeyi ve gününü güzelleştirmeyi arzuluyor. Karamsar, karamsar ve yapışkan olmasına rağmen, hayatı paylaşacak birini arayan, yaratıcı ve cömert bir ortaktır.


Yengeç Kadını: Yengeç kişiliği karmaşık olabilir, ancak özünde evi seven ve muhafazakar bireylerdir. Bir Yengeç kadını savunmasızdır, duygusaldır ve çabuk aşık olmaya eğilimli değildir. Birine güvendiğinde tutkulu ve son derece sadık olacaktır. Onun kalbini kazanmak için inisiyatif almalı ve ilk adımı atmalı, aynı zamanda bir hanımefendi gibi davranılma arzusuna da saygı duymalısınız. Tek gecelik ilişki arayan biri için ideal bir seçim değil ve partnerinden sıradan karşılaşmalardan daha fazlasını talep ediyor. Bu romantik kadının aşka inanan ve dile getirilmemiş duygularına uyum sağlayan bir ortağa ihtiyacı var.


Yengeç kadını genellikle çok utangaç olmasa da , onunla ciddi ve kararlı bir ilişkiye girmek zaman ve çok fazla sabır alacaktır. Bununla birlikte, cinsel ve entelektüel arzularını tatmin edebilecek bir erkek bulduğunda, alışılmadık bir şekilde gerçekleşse de, aile kurmayı, evlenmeyi ve birlikte yaşlanmayı öneren kişi kendisi olacaktır.


Yengeç burcunun dikkate alması gereken uyumlu işaretler: Boğa , Başak , Akrep , Balık , Oğlak
reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle