Yay Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 22 Kasım - 21 Aralık

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Ateş
 • Renk: Mavi
 • Kalite: Değiştirilebilir
 • Gün:Perşembe
 • Cetvel: İkizler , Koç
 • En Büyük Uyumluluk: Boğa , Yengeç
 • Şanslı Sayılar: 3, 7, 9, 12, 21

Yay Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: Cömert, idealist, harika bir mizah anlayışı
 2. Zayıf Yönleri: Yapabileceğinden fazlasını vaat ediyor, çok sabırsız, ne kadar diplomatik olursa olsun her şeyi söylüyor
 3. ikizler'un sevdiği şeyler: Özgürlük, seyahat, felsefe, açık havada olmak
 4. ikizler'un hoşlanmadığı şeyler: Yapışkan insanlar, kısıtlanmak, alışılmışın dışında teoriler, ayrıntılar

Yay burcu Yay burcu bireyleri merakları ve enerjileriyle tanınırlar, bu da onları zodyakın doğal gezginleri yapar. Açık fikirlilikleri ve felsefi görüşleri, onları hayatın anlamını arayarak dünyayı keşfetmeye itiyor. Dışadönükler olarak iyimser, coşkulu ve her zaman değişime hazırdırlar. Çoğunlukla zihinsel çalışmalarla meşgul olsalar da, vizyonlarını ve düşüncelerini somut eylem ve koşullara dönüştürme yeteneğine sahiptirler. Yay Koç ve Aslan gibi Yay da dünyayı kendine özgü bir şekilde yaratıcı bir şekilde renklendirmeyi amaçlayan bir Ateş burcudur . Niyetleri konusunda nettirler ve güçlü bir ahlaki pusulaya sahiptirler; bu da onları bazen aşırı dürüst hale getirebilir ve başkalarına karşı incelik ve düşünce eksikliğine yol açabilir. Fikirlerini hoşgörülü ve sosyal olarak kabul edilebilir bir şekilde nasıl ifade edeceklerini öğrenmeleri onlar için önemlidir.


reklam
Yay Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Güneş Yay burcundayken doğan kişiler şakacı, esprili, eğlenceli ve kaygısız ilişkiler arayan kişilerdir. Aynı derecede açık fikirli olan ve tutkulu ve etkileyici doğalarına uyum sağlayabilen ortaklardan etkilenirler. Maceracı ve her zaman yeni şeyler denemeye istekli olan Yay burcu bireyleri, arkadaşlık ile aşk ya da aşk ile cinsel ilişkiler arasında ayrım yapmakta zorlanabilirler. Yay burcunun diğer burçlarla uyumu partnerinin değişime ne kadar açık olduğuna ve ilişkilerindeki çeşitliliğe bağlıdır.


Yay burcu bireyleri entelektüel olan ve tüm duyularını harekete geçirebilen, aynı zamanda fikir ve seçimlerinde nazik ama kararlı olan ortaklar ararlar. Neredeyse herkese saygı duyma ve hayatlarına giren insanlardan her zaman en iyisini bekleme yetenekleri vardır. Ancak inancın ve hayal kırıklığının göstergesi olduğundan her zaman aşkların en mutlusunu yaşamayabilirler. Yay burcu bir birey, zihinsel gücüne ve süreçlerine çok sıkı tutunursa, yolu göstermesi gereken şefkat ve duyguyu bir kenara bırakırsa, kalbinin atmasını bile gerektirmeyen partnerlerle bir dizi anlamsız ilişkiye girebilir.reklam
Yay Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar : Bu işaret olumlu ve eğlenceli olmasıyla bilinir ve arkadaşları arasında popüler olma eğilimindedir ve geniş bir sosyal temas çevresi oluşturur. Yaşamın ve kültürün çeşitliliğinden hoşlanırlar ve kendilerini hayatın her kesiminden insanlarla çevrelemekten hoşlanırlar. Yay burcu bireyleri cömert ve naziktirler ve hayat felsefelerini kontrol altında tuttukları ve gülmeye zaman ayırdıkları sürece harika arkadaşlar edinirler. Yay burcu bir arkadaşı olduğu için herkes kendini şanslı hissetmelidir.

Aile : Bazen Yay burcunun tutarsız ve uyumlu doğası, aile meselelerine ilgi duymadıkları izlenimini verebilir. Çok çeşitli inanç ve görüşlere sahiptirler ve dünyayı evleri olarak görme eğilimindedirler. Ancak yöneticileri aile burcu olan Yengeç burcunu yüceltir ve gerçek şu ki Yay burcu bireyleri evlerindeki koşullar tarafından derinden desteklenir. Yakın bağlantılar, ebeveynlik ve aile ağacındaki herkes için sevgi ve bağışlanma bulma yoluyla çiçek açma şansına sahipler. Yay burcu bireyleri, seyahat tutkusu eğilimlerine rağmen güçlü aile bağları kurma ve gerçek bir aidiyet duygusu bulma potansiyeline sahiptir.

Yay Kariyer Ve Para

Yay burcu bireylerinin net bir odağı vardır ve vizyonlarını hayata geçirmek için yorulmadan çalışırlar, ancak çoğu zaman bu odağı sürdürmekte zorlanırlar ve yol boyunca dikkatleri dağılabilir. Hedeflerine ulaşana kadar yolda kalmak onlar için zor olabilir. Dinamik bir çalışma atmosferinde başarılı olurlar ve takım halinde çalışmaktan hoşlanırlar, genellikle kendilerini kötü hissettiklerinde başkalarının moralini yükseltirler. Yay burcu bireylerine uygun işler arasında seyahat acentası, fotoğrafçı, araştırmacı, elçilik ve kendi zamanlarını düzenlemelerine olanak tanıyan serbest çalışmalar yer alır.


Para, Yay burcu bireyleri için zayıf bir nokta olabilir çünkü aşırı harcama yapma ve tüm isteklerine boyun eğme eğilimi gösterirler. Hayata son derece olumlu bir bakış açısına sahipler ve bu dünyada görülecek, sahip olunacak, dokunacak ve koklayacak o kadar çok şey olduğuna inanıyorlar ki, tasarruf etmeyi bekleyerek veya mali durumlarını dikkatlice planlayarak zaman kaybetmenin utanç verici olacağına inanıyorlar. Almak zorunda olmadıkları riskleri almaya isteklidirler, bazen pembe gözlük takarlar ve sonunda hayal kırıklığına uğrarlar. Ancak evrenin onlara ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayacağına derinden inanırlar.reklam
Yay Erkeği Yay Kadını

Yay Erkeği: Yay adamları, dine, felsefeye ve hayatın anlamına ilgi duyan, eğlenceyi seven ve ebedi gezginlerdir. Maceraları severler ve hayatı, gerçeğin nerede yattığını ve hangi yöne gideceklerini belirlemek için keşfetmek istedikleri sonsuz olasılıklar havuzu olarak görürler. Bu adamlar dürüst, cesur, iyimser ve huzursuz gezginlerdir ve sürekli olarak bir sonraki varış noktalarını ararlar. Yay burcu bir erkeğinin kalbini kazanmak için kişi onun arayışını paylaşmalı, bilgeliğini takdir etmeli ve görüşlerine saygı duymalıdır.

Ancak olumsuz tarafı da bu adamların dikkatsiz, sabırsız, patavatsız ve yüzeysel olmalarıdır. Nihai özgürlüğe değer verdikleri için, bağımsızlık ve inisiyatiften yoksun, yapışkan ortaklara tolerans göstermezler. Yay burcu bir adama tutunmak için ne zaman tutunacağını ve ne zaman bırakacağını öğrenmesi gerekir. Bu adamlar, kendi sonuçlarına varmadan önce bilgileri dikkatle işleyen, mantıksal düşünürler ve hevesli dinleyicilerdir.


Yay Kadını: Yay burcu kadınları vahşi, bağımsız, eğlenceli, arkadaş canlısı ve dışa dönük olmalarıyla bilinir. Hayatın her alanında kendilerini ifade etmekten hoşlanırlar ve hayatı dolu dolu yaşamaya kararlıdırlar. Canlı, meraklı ve heyecan verici bu kadınlar dürüsttür ve her zaman akıllarından geçenleri söylerler. Özgürlüğe ve bağımsızlığa değer verirler ve özellikle maceralarla veya uzun sohbetlerle renklendiklerinde açık, geniş alanlarda neşe bulurlar. Yay burcu bir kadınla çıkmak açık fikirli ve maceracı bir ruh gerektirir.


Yay burcu bir kadın aşık olduğunda tüm dikkatini partnerine çevirebilir ve hayatının diğer alanlarını ihmal edebilir. Ancak hayatının diğer yönlerini dengelemenin önemini hatırlayacak kadar bağımsız ve kendinden emindir. Zaman zaman kalbini ve zihnini meşgul eden duyguların kendiliğinden ortaya çıkmasından hoşlanır. Bu, aşka açık bir kadındır ve kendisini mutlu etmeyen ya da zamanla amacını yitiren bir ilişkiye razı olmayacağı için hayatı boyunca birden fazla aşk ilişkisi yaşayabilen bir kadındır. Hayatı büyük bir macera olarak görüyor ve partnerinin onu güldürmesini ve seyahatlerinde ona eşlik etmesini bekliyor.


Yay Burcunun Dikkat Etmesi Gereken Uyumlu Burçlar: Koç , Aslan , Terazi , Kova

reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle