Terazi Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 23 Eylül - 22 Ekim

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Hava
 • Renk: Pembe, Yeşil
 • Kalite: Kardinal
 • Gün:Cuma
 • Cetvel: Venüs
 • En Büyük Uyumluluk: Koç , Yay
 • Şanslı Sayılar: 4, 6, 13, 15, 24

Terazi Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: İşbirlikçi, diplomatik, nazik, adil fikirli, sosyal
 2. Zayıf Yönleri: Kararsızdır, yüzleşmelerden kaçınır, kin besler, kendine acır
 3. Terazi'un sevdiği şeyler: Uyum, nezaket, başkalarıyla paylaşma, açık hava
 4. Terazi'un hoşlanmadığı şeyler: Şiddet, adaletsizlik, gevezelik, uyumluluk

Terazi burcu Terazi burcunda doğan kişiler barışçıl ve adil doğalarıyla tanınırlar ve genellikle yalnız kalmaktan hoşlanmazlar. Ortaklık onlar için çok önemlidir ve kendi içlerini yansıtabilecek birini ararlar. Terazi burcu denge ve simetriye hayrandır ve hayattaki en önemli şeyin kendi iç kişiliği olduğunun farkına vararak sürekli adalet ve eşitlik için çabalar. Mümkün olduğunda çatışmayı önlemek ve barışı korumak için büyük çaba harcamaya hazırlar.

Terazi Terazi , İkizler ve Kova arasında yer alan bir Hava burcudur ve bu kişilere sürekli zihinsel uyarım, güçlü bir zeka ve keskin bir zihin sağlar. İyi kitaplardan, ilgi çekici tartışmalardan ve söyleyecek çok şeyi olan kişilerden ilham alırlar. Ancak her Terazi'nin başkalarıyla konuşurken dikkatli olması gerekir çünkü karar vermeye veya taraf seçmeye zorlandıklarında yanlış yerde olduklarını, yanlış insanlarla çevrili olduklarını fark edebilirler. Hiçbir ortak onlara kendi fikirlerinin olduğunu unutturmamalı.


reklam
Terazi Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Terazi burcunda doğan bireyler için uyumlu bir partner bulmak çoğu zaman hayattaki en önemli önceliktir. Romantik bir ilişkiye girdiklerinde barışı ve uyumu korumak birincil hedefleri haline gelir. Büyüleyici kişilikleri ve her ilişkiye olan bağlılıkları çoğu zaman başkalarıyla tatmin edici bir uyumluluğa yol açar , ancak düşen Güneşleri duygusal dünyalarında kargaşa yaratabilir.


Terazi evlilik burcu olarak bilinir ve temsilcileri genellikle geleneksel aşk yollarına çekilir. Hava unsurunun onlara çok fazla esneklik sağlamasına rağmen, hâlâ geleneğe karşı güçlü bir çekim hissediyorlar ve arzuları en sonunda kağıt üzerinde aşka dönüşüyor - iyi organize edilmiş ve dış dünya için belirli bir imaj yaratma amacına hizmet eden. Bir bakıma her Terazi, süreçteki gururunu tehlikeye atmadan, kendisini koruyabilecek, net sınırlar koyabilecek bir ortak arayışı içindedir.reklam
Terazi Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar : Terazi temsilcileri oldukça sosyaldir ve sıklıkla arkadaşlarını ön plana çıkarırlar. Ancak beklenti çıtasını çok yükseğe çıkarabilir ve kendilerini karşılarındaki kişiden üstün hissettirecek arkadaşlıklar seçebilirler. Kararsızlıkları eylem eksikliğine yol açabilir, ancak bu, bir başkasının inisiyatif alması ve onlarla ilgilenmesi durumunda ilişkilerine daha az yatırım yapmalarına neden olmaz. İncelikli ve sakindirler, isterlerse herhangi bir sorunla iletişim kurabilirler ve çoğu zaman başkalarının kişisel çatışmalarının ve diğer insanlarla olan sorunlarının diğer tarafını anlamalarına yardımcı olurlar.

Aile : Kendilerine Güneş'in belirli bir zayıflığını veren bir ailede doğan Teraziler, çoğu zaman farkına bile varmadan aile üyeleri arasında suçluluk duygusunu aktarabilirler. Sürekli uyum arayışında olan bu bireyler, yalnızca çatışmadan kaçınmak için ebeveynleri ve kardeşleriyle aynı fikirde olma eğilimindedirler ve önlerine bir zorluk çıktığında genellikle geri çekilenler de onlar olur. Kişiliklerini geliştirmeleri gerekiyor ve çoğu zaman kendi bakış açılarını keşfetmek için yalnızlığa yöneliyorlar. Eğer güçlü bir benlik duygusu geliştirmişlerse ve içsel güçleri üzerinde çalışmışlarsa, iyi ebeveynler ve rol modelleri olabilirler! bildikleri her şeyi çocuklarıyla paylaşmaya hazırlar.
reklam

Terazi Kariyer Ve Para

Her Terazi için mutlu bir yaşamın anahtarı iyi bir denge bulmaktır. Bu, özel hayatlarına ve sevdiklerine yeterince zaman ayırmadan işe fazla zaman ayırmamak anlamına geliyor ve eğer ayırdıklarında bundan kurtulma ihtiyacı hissedecekler. Bazen kendileri için çalışan insanları organize etme inisiyatifinden yoksun olsalar da, sevilen liderler olabilirler. Önlerine çıkan ayrıcalıkları kazanmak için çok çalışıyorlar ve hakikati ve adaleti arıyorlar. Çocukluğundan beri sanatsal yönlerini geliştirmişlerse iyi avukatlar ve hakimler olabilirler ve diplomat, tasarımcı ve besteci olarak da başarılı olabilirler. Terazi burcu bir grupta iyi çalışır ve ikna edici ve yetenekli konuşmacılar olabilir.


Hayatlarının mali yönü genellikle kontrol altındadır ve eğer ne satın almak istediklerine karar vermek daha kolay olsaydı durum böyle olmayabilir. Bir Terazi finansal seçimlerini sorgulamaya başlar başlamaz, hiç para harcamamayı seçebilir çünkü herhangi bir karar vermek onlar için zor olabilir. Tasarruf ve harcamayı oldukça iyi dengelerler ve modadan ve güzel kıyafetlerden hoşlansalar bile, harcama arzularının kendilerini en iyi şekilde ele geçirmesine nadiren izin verirler.reklam
Terazi Erkeği Terazi Kadını

Terazi Erkeği: Terazi burcu erkeği güzelliğin her biçimini takdir eder ve genellikle görünümleriyle onlara ilham veren partnerlerden etkilenirler. Bu kulağa yüzeysel gelebilir, ancak gerçek şu ki, karar vermede yardımcı olmak ve ciddi bir ilişki başlatmak için hem zihinsel hem de görsel uyaranlara ihtiyaç duyarlar. Birine bir kez bağlandıklarında, genellikle ciddi, uzun vadeli bağlar kurarlar, zor zamanları kolaylıkla atlatırlar ve başlangıçta mükemmel seçimi yaptıklarından emin olurlar. Terazi burcu bir adam , partneriyle günlük meselelerden hayattaki önemli ortak çabalara kadar her şeyi tartışmak ister.

Bu adam, güçlü bir iradeye ve güvene sahip, kendini kaybolmuş veya güvensiz hissettiğinde ona rehberlik edecek birini arar. Terazi erkeği doğru kişiyi bulduğunda, onu mutlu etmek için büyük çaba harcar, dikkatini yalnızca partnerine verir ve bu süreçte çoğu zaman kendini unutur. Bu adam özünde son derece romantiktir ve ömür boyu sürecek gerçek aşkı aramaktadır.


Terazi Kadını: Terazi kadınını baştan çıkarmak için kişinin mükemmel bir konuşmacı ve dinleyici olması gerekir. Yeni şeyler öğrenmekten hoşlanıyor ve hem kişisel ilgi alanlarını tartışmaktan hem de partnerinin hayatına derinlemesine dalmaktan hoşlanıyor. Büyüleyici, zeki ve yol boyunca ortaya çıkan sorunlara kolaylıkla çözüm bulabiliyor. Partneri başlangıçta onun ilgisini ve tetikte kalmasını sağlamalı, kendi inisiyatifini ve seçimlerini sorgulamasını sağlamalı, aynı zamanda açık sözlü ve şaşırtıcı olmalıdır.


Terazi kadını Venüs tarafından yönetildiği için ruh hali değişimleri yaşamaya doğal bir eğilimi vardır, ancak bu onu kendi yollarında daha az adil yapmaz. Aşık olduğunda ve bir partnerle aynı evi paylaştığında, onlarla ilgilenecek ve güzel görünmelerini sağlayacak, sosyal hayatlarını düzenli tutacak ve yaşadıkları sosyal normlara uyum sağlayacak.


Terazi'nin Dikkat Etmesi Gereken Uyumlu Burçlar: İkizler , Aslan , Yay , Kova

reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle