Kova Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 20 Ocak - 18 Şubat

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Hava
 • Renk:Açık Mavi, Gümüş
 • Kalite: Sabit
 • Gün:Cumartesi
 • Cetvel: Uranüs , Satürn
 • En Büyük Uyumluluk: Boğa , Yengeç
 • Şanslı Sayılar: 4, 7, 11, 22, 29

Kova Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: İlerici, özgün, bağımsız, insancıl
 2. Zayıf Yönleri: Duygusal ifadeden kaçıyor, huysuz, uzlaşmaz, mesafeli
 3. Kova'un sevdiği şeyler: Arkadaşlarla eğlence, riskli işler, amaçlar uğruna mücadele, entelektüel konuşmalar.
 4. Kova'un hoşlanmadığı şeyler: Sınırlamalar, tutulmayan sözler, yalnız kalmak, sıkıcı veya sıkıcı durumlar.

Kova burcu zodyakın en eşsiz burçlarından biridir ve bu burcun altında doğan insanlar, benzersiz olma duygusunu deneyimlerler. Bu onları özgürlük mücadelesinde eksantrik ve enerjik yapar, bazen de utangaç ve sessiz yapar, gerçek kişiliklerini ifade etmekten korkar. Her iki durumda da idealist amaçlar uğruna savaşmayı seven, derin düşünürler ve son derece entelektüel insanlardır. İnsanları önyargısız görebiliyorlar, bu da onları gerçekten özel kılıyor. Kova burcu temsilcileri, kendilerini çevreleyen enerjiye kolayca uyum sağlayabilseler de, içsel güçlerini yeniden kazanmak için yalnız zamana derin bir ihtiyaç duyarlar.


Kova Hava elementine aittir, İkizler ve Terazi'nin hikayesini tamamlar ve onları özgürlük ve ilişkilerin karşıtlığıyla birbirine bağlar. Çoğu zaman akıllarına ve söyledikleri sözlere güvenirler ve zihinsel uyarı olmadan, başlangıçta onları heyecanlandıran şeylere bile ilgilerini kaybedebilirler. Dünyayı olasılıklarla dolu bir yer olarak görürler ve spontane olmaya, anı takip etmeye, değerli zamanı boşa harcamadan hayatı dolu dolu yaşamaya ihtiyaç duyarlar.


reklam
Kova Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Kova burcu için entelektüel uyarım en büyük afrodizyaktır. Onları ilginç bir sohbetten daha fazla çekebilecek hiçbir şey yoktur. Açıklık, iletişim, hayal gücü ve risk alma isteği bu burcun duygusal dünyasına çok iyi uyan niteliklerdir. Diğer işaretlerle uyumlulukları karmaşık olabilir, çünkü karşıtlığın kendisini temsil ederler ve özgürlük duyguları herhangi bir şekilde tehlike altındaysa veya öyle algılıyorlarsa başkalarıyla ilişki kurmakta zorluk çekerler.


Dürüstlük ve dürüstlük, hayatında kalmak isteyen herkes için çok önemlidir ve duyguların, ihanete ve bu yolda onları hayal kırıklığına uğratanlara nasıl davrandıklarıyla pek bir ilgisi olmayacaktır. Partnerlerine bağımsızlık verirler, onları eşit ve kendileri kadar güçlü görürler. Arzu ettikleri tüm özgürlüğe sahip olsalar bile, derinden aşık oldukları kişilerle bile günlük etkileşimde sorunlar yaşayabilirler.reklam
Kova Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar : Kova burcu temsilcileri, iletişim yeteneklerine rağmen bir arkadaşlarıyla yakınlık kurmak için zamana ihtiyaç duyarlar ve başkalarının yanında duygusal ve savunmasız olmaktan kaçınmak için bilinçsizce çok şey yapabilirler. Kendilerini feda etmeye hazırdırlar, ancak yalnızca kesinlikle gerekliyse ve yardım etmek için atladıklarında, başı dertte olan kişi muhtemelen başlangıçta hiçbir zaman yardıma ihtiyaç duymadığının farkına varacaktır. Dürüst ve güçlü bir zekaya sahip yaratıcı arkadaşlara ihtiyaçları var.

Aile : Bu bireylerin ailelerinden belirli beklentileri vardır. Ebeveynlerinin araması gereken cevapları aramak onların görevi olmasa da, yine de bunu yapacaklar ve çoğu zaman kendi isteklerini mümkün olan en iyi niyetle aile üyelerine dayatacaklar - onların iyi geçinmesini sağlamak için. Ancak bazı akrabalarına karşı sahip oldukları görev duygusu onları çok uzun süre yanında tutamaz çünkü duygusal şantaj Kova burcunun ruhuna neredeyse hiç dokunmaz.

Kova Kariyer Ve Para

Bu, işyerine coşku, heyecan ve yenilik getiren ve iş amaçları için hayal güçlerini kullanma konusunda dikkate değer bir yeteneğe sahip olan bir işarettir. Yüksek zekaları ve yeteneklerini paylaşma isteklilikleri birleşerek hayatlarındaki birçok insana ilham veriyor. Onlar, insani faaliyetlerde bulunmaktan hoşlanan ve nesli tükenmekte olan insan grupları için daha iyi koşulları destekleyen bir yerde çalışması gereken vizyon sahibi kişilerdir.


Bu burcun mali durumu çeşitli risklere harcanabilir ancak aynı zamanda tasarruf da edilebilir. Bir tasarruf bölgesi yaratmak için ihtiyaç duydukları tek şey, sabırsızlıkla bekleyecekleri bir şeydir. Kendi tarz anlayışlarına çok iyi uyum sağlarlar ve bunu göstermekten çekinmezler. Bu nedenle renk seçimleri duygusal durumlarında farklılık yaratabilir. Pilotluk, yamaç paraşütü ve fotoğrafçılık gibi mesleklerde başarılı olabilirler ama aynı zamanda mükemmel programcılar, usta matematikçiler ve bilim adamları da olabilirler. Çoğu zaman, bunu yaparken pek çok katı kural olmadan kişiliklerini gösterebilmeleri gerekir.reklam
Kova Erkeği Kova Kadını

Kova Erkeği: Kova adamları öngörülemez, zeki, sosyal, bağımsız ve mükemmel iletişimcilerdir. Aynı zamanda güvenilmez ve esnek olmayabilirler, ancak doğru ortak onların daha dakik ve esnek olmalarına bir dereceye kadar yardımcı olabilir. Kova burcu bir adam bazen zihninin içinde yaşar ve ilerici düşünceleri ve fikirleri hakkında konuşacak bir arkadaşa ihtiyaç duyar. Baştan çıkarma oyununda kişi önce onların arkadaşı olmalıdır, geri kalan her şey ikinci sırada gelir. Her şey yerli yerine oturdukça ve önünde duran kişiye güvenebileceğini keşfettikçe, her Kova kendi sınırlarını aşma ve kırmaları gereken başka bir şey olup olmadığını görme şansına sahip olur.

Güneş'i zararlı burçta taşıyan bir adam olarak bu birey uyum sağlamakta zorluk çeker. Özgürlük ihtiyacına, bireyselliğine ve hepsinden önemlisi dünyada bir fark yaratma konusundaki dürüst arzusuna saygı duyacak birine ihtiyacı vardır.


Kova Kadını: Kova kadını bağımsız, gizemli, özgür ruhlu ve eksantriktir; iyi bir mizah anlayışına sahiptir ve tutarlı ve güncel kalma konusunda tuhaf bir beceriksizliğe sahiptir. Soğuk ve ilgisiz görünebilir, ancak anlamsızlığıyla aşk yaşayacak ve güzel sohbetler paylaşacak birine ihtiyacı var. Gerçekten heyecan verici, duygusal, cinsel ve özellikle zihinsel konularda mükemmel bir partner oluyor. Ancak, yol boyunca en ufak bir saygısızlık bile hissederse, bağlılığı çok uzun sürmeyebilir. Kalabalığın arasından sıyrılan insanlardan etkilenir ve onun güvenini kazanıp elinden tutup daha iyi koşullara taşıyacak birine ihtiyaç duyar.


Kova kadını, çoğunlukla cinsel ifadesinde oldukça yaratıcı bir partnerdir ve düzenli olarak yeni şeyler denemek ister. Yine de kendisine değer verildiğini, sevildiğini ve aynı zamanda bazı partnerlerinin eğilimli olabileceği taleplerden ve baskılardan uzak olduğunu bilmeye ihtiyacı var.


Kova Burcunun Dikkat Etmesi Gereken Uyumlu Burçlar: Koç , İkizler , Terazi , Yay

reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle