Koç Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 21 Mart - 19 Nisan

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • GElement: Ateş
 • GRenk: Kırmızı
 • GKalite: Kardinal
 • Gün: Salı
 • GCetvel: Mars
 • GEn Büyük Uyumluluk: Terazi , Aslan
 • GŞanslı Sayılar: 1, 8, 17

Koç Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: Cesur, kararlı, kendine güvenen, coşkulu, iyimser, dürüst, tutkulu
 2. Zayıf Yönleri: Sabırsız, karamsar, çabuk öfkelenen, dürtüsel, saldırgan
 3. Koç'un sevdiği şeyler: Rahat kıyafetler, liderlik rolleri üstlenmek, fiziksel zorluklar, bireysel sporlar
 4. Koç'un hoşlanmadığı şeyler: Hareketsizlik, gecikmeler, kişinin yeteneklerini kullanmayan işler

Koç bir numara olmayı sever, bu yüzden bu cüretkar koçların zodyakın ilk burcu olması şaşırtıcı değil. Cesur ve hırslı olan Koç, en zorlu durumlara bile balıklama dalar (bu uygundur, çünkü Koç'la ilişkili vücut kısmı kafadır). Ateş burcu arkadaşları Aslan ve Yay gibi Koç da neşeli mizacı ve amansız kararlılığıyla topluluk oluşturan tutkulu, motive ve kendine güvenen bir liderdir. Yaklaşımları basit ve doğrudan olduğundan, genellikle ayrıntılı ayrıntılar ve gereksiz nüanslar nedeniyle hayal kırıklığına uğrarlar. Hızlı ve kirli şeylerden hoşlanırlar; bu mizaç aynı zamanda cinsel eğilimlerine de yansır .


reklam
Koç Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Koç, romantizm söz konusu olduğunda inisiyatif alması gereken bir ateş burcudur. Aşık oldukları kişiye duygularını fazla düşünmeden ifade etme eğilimindedirler. Koç burcunun diğer burçlarla uyumu çok karmaşık olabilir. Koç, aşık olduğunda sevdiği kişiye bazen aşırı derecede şefkat gösterebilir ve karşılığında aldığı bilgiyi kontrol etmeyi unutabilir. Çok tutkulu, enerjiktirler ve maceraları severler. Koç tutkulu bir aşıktır ve bazen tensel zevklere ve cinsel ilişkilere bağımlı hale gelebilir.


Karşıt burçları ise ilişki kurmanın, nezaketin ve diplomasinin burcu olan Terazi'dir ve doğal kişiliklerinden en uzak noktayı temsil eder. Bu durum romantik ilişkilerinde sorunlara neden olabilir çünkü partnerlerine yeterince sabırları olmayabilir ve odaklanamayabilirler, tutkulu yaklaşımlarına güvenmeyi tercih edebilirler. Aşk, hassasiyet, neşe, huzurlu tatmin ve ön sevişme dahil Venüs'ün tüm yönlerini kucaklamaları gerekir. Ancak partneri, Koç'un her gün adrenaline ve heyecana ihtiyacı olduğunu ve ilişkilerinin ancak temel ihtiyaçları karşılandığı takdirde güçlü ve uzun süreli olabileceğini aklında tutmalıdır.reklam
Koç Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar :Bir Koç burcunun sosyal hayatı her zaman hareketli, sıcak ve yeni karşılaşmalarla doludur. İletişim kurdukları insanlara karşı hoşgörülü, farklı kişiliklere saygılı ve başkalarının sunabileceği benzersiz bakış açılarına açıktırlar. Nasıl çözeceklerini bilmedikleri kişisel konularda farklı görüşler aradıklarından, arkadaş çevrelerinin çok çeşitli bireylere ihtiyacı vardır. Koç burcunda doğan insanlar kolaylıkla iletişim kurabildikleri için, yaklaşımlarında doğrudan ve dürüsttürler, yaşamları boyunca inanılmaz sayıda bağlantı ve tanıdık kurarlar. Ancak çoğu zaman sahtekârlık ve belirsiz niyetler nedeniyle bu ilişkilerin çoğunu sonlandırırlar. Bir o kadar enerjik ve cesur olan, düşünce ve duygularını her an paylaşmaya istekli olanlarla hayatlarında uzun vadeli dostluklar gelecektir.


Aile : Bağımsız ve hırslı bireyler olarak Koç burcu genellikle genç yaşta nereye gitmek istediğini bilir ve erkenden ailesinden ayrılır. Çocukken bile kontrol etmekte zorlanabilirler ve ebeveynlerinden yeterince sevgi ve sabır görmezlerse, sonraki yaşamlarında yakın bağları zarar görebilir. Koç burcundan çok fazla kısıtlama geldiğinde çok fazla öfke gelir ve liberal ailelerden geldiklerinde aile bağlarını ancak kolay bir akışla beslerler. Durum böyle olmasa bile, gerektiğinde aile yükümlülüklerini üstlenirler ve sanki enerji havuzları sonsuzmuş gibi daha fazla çalışmayı asla reddetmezler.reklam
Koç Kariyer Ve Para

Koç burcunun en çok parladığı yer profesyonel dünyadır. Çalışma ortamları, hırslarının ve yaratıcılıklarının gelişmesi için mükemmel bir yerdir; doğal liderlik becerileri, emir almak yerine emir vermeyi tercih etmelerini sağlar. Hızlı düşünmeleri ve engin enerjileri, onların herkesten önde olmalarına yardımcı olur. Başarılı olmak için Koç'un seçtikleri yola odaklanması ve duygulara kapılmaktan kaçınması gerekir. Koç burcu bir zorlukla karşılaştığında durumu hızla değerlendirecek ve bir çözüm bulacaktır. Rekabet onları rahatsız etmiyor ve aksine daha da parlak olmalarını teşvik ediyor. Sporda ve zorlu ortamlarda kariyerlerinde başarılı olabilirler ve yönetici, polis, asker vb. olarak seçtikleri yolun tadını çıkarabilirler.


Koç burcu temsilcileri akıllı olup yağmurlu bir gün için para biriktirebilseler de harcamanın ve risk almanın keyfini önceliklendirme eğilimindedirler. Şu anda yaşarlar ve her zaman geleceğe odaklanmazlar, bu da finansal kararlar söz konusu olduğunda onları aceleci ve mantıksız hale getirebilir. Ancak, akıllıca yatırım yapılması gereken doğal bir enerji akışıyla her zaman para kazanmanın ve harcadıklarını telafi etmenin bir yolunu buluyor gibi görünüyorlar.reklam
Koç Erkeği Koç Kadını

Koç Erkeği: Bağımsızlık Koç burcunu anlamanın anahtarıdır çünkü başkalarından emir almamayı tercih ederler. Koç adamını baştan çıkarmak için onun kurallarına göre oynamalısın. Bu adam genellikle kovalamayı yakalamaktan daha heyecan verici bulur ve onun fetheden doğası onu çoğu zaman sahip olamayacağı ortakların peşine düşmeye yönlendirir. Dikkatini çekmek için, elde etmek için sıkı oynayın ve ona ödül için savaşması ve gerçekten arzuladığı kişiyi kazanması gerektiği mesajını gönderin.

Koç Kadını: Koç kadınları korkusuzlukları ve doğal liderlik nitelikleriyle tanınırlar. Enerjik, karizmatik, dinamiktirler ve zorlukları ve maceraları severler. Koç kadınının dikkatini çekmek için onun sizi baştan çıkarmasına ve bağımsız doğasına hitap etmesine izin vermeniz önemlidir. Koç burcunda doğan kadınlar son derece tutkulu ve cinseldir, bu da onları karşı cinse karşı dayanılmaz kılar. Sürekli hareket halindedirler ve bir erkeğin kendilerini alt etmesine izin vermezler, aynı zamanda sevgiyi arzularlar ve kontrolü korumaya çalışırlar.


reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle