İkizler Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 21 Mayıs - 20 Haziran

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Hava
 • Renk: Açık Yeşil, Sarı
 • Kalite: Değiştirilebilir
 • Gün: Çarşamba
 • Cetvel: Merkür
 • En Büyük Uyumluluk: Yay , Kova
 • Şanslı Sayılar: 5, 7, 14, 23

İkizler Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: Nazik, sevecen, meraklı, uyarlanabilir, hızlı öğrenme ve fikir alışverişinde bulunma yeteneği
 2. Zayıf Yönleri: Gergin, tutarsız, kararsız
 3. ikizler'un sevdiği şeyler: Müzik, kitaplar, dergiler, neredeyse herkesle sohbet etmek, şehirde kısa geziler yapmak
 4. ikizler'un hoşlanmadığı şeyler: Yalnız kalmak, sınırlandırılmak, tekrar ve rutin

ikizler burcu İkizler burcu, iki farklı kişiliği bir arada temsil eden, onları anlamlı ve kıvrak zekalı yapan bir burçtur. Sosyal, iletişimsel ve her zaman eğlenmeye hazırdırlar, ancak birdenbire ciddi, düşünceli ve huzursuz olabilirler. Dünyaya dair merakları sınır tanımıyor ve çoğu zaman görmek istedikleri her şeyi deneyimlemek için yeterli zamanları olmadığını düşünüyorlar.


İkizler Bir Hava burcu olan İkizler burcu, Terazi ve Kova burcuyla birlikte zihnin tüm yönleriyle bağlantılıdır . Merkür iletişimi, yazmayı ve hareketi temsil eden bu burcu yönetir. İkizler doğumlu bireyler sıklıkla diğer yarısını özlediklerini hissederler ve sürekli olarak yeni arkadaşlar, akıl hocaları, meslektaşlar ve etkileşime girecek insanlar ararlar.


reklam
İkizler Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Eğlenceli ve her zaman entelektüel zorluklara hazır olan İkizler, aşkı öncelikle iletişim ve sözlü iletişim yoluyla görür ve onu partneriyle fiziksel temas kadar önemli görür. Bu ikisi birleştiğinde engeller ortadan kalkıyor gibi görünüyor. Meraklı ve her zaman flört etmeye hazır olan İkizler burcu, zekasına ve enerjisine uygun doğru kişiyi bulana kadar farklı sevgililerle çok fazla zaman geçirebilir . Heyecana, çeşitliliğe ve tutkuya ihtiyaç duyarlar ve doğru kişiyi bulduklarında (bir sevgili, bir arkadaş ve konuşacak biri bir arada) sadık olacaklar ve kalplerini her zaman değerli tutmaya kararlı olacaklar.


İkizler burcunun aşk hayatındaki en büyük zorluk, kalıcı duygusal bağlantılar bulmaktır, özellikle de yaşlandıkça ve halihazırda yüzeysel veya hayal kırıklığı yaratan bağların tekrarlayan bir modunda olduklarını fark ettikçe. Kişilikleri fazla derinliğe izin vermez çünkü onlar bilgiyi yayma misyonundadırlar, bilgiyi araştırıp hataları, kusurları veya çözümleri ortaya çıkarmak değil. Hayata göreceli bir hareket perspektifinden bakarlar, Güneş'in etrafında dönenler olarak, Dünya'nın bakış açısından ileri ve geri hareket ederler, kendi yönlerinden asla emin olamazlar.reklam
İkizler Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar : Güneşleri İkizler'de doğanlar son derece sosyaldirler ve arkadaşlarıyla ve aileleriyle, özellikle de genç üyelerle vakit geçirmeyi severler. İkizler burcunun çok sayıda sosyal bağlantısı vardır ve sohbet etmeyi, anlayış aramayı ve her zaman iletişim kuracak güçlü iradeli insanları aramayı severler. Kelimelerin net bir akışı olmadan, herhangi bir konuşmanın konusuna olan ilgilerini hızla kaybedecekler ve hareket halinde kalmaları, paylaşılan bilgilerden ilham almaları ve ilerlemeleri gerekiyor.


Aile : Aile, İkizler burcu için çok önemlidir, özellikle de çocukları, onlarla güçlü bir duygusal bağ kurduktan sonra. Ancak ilişkilerindeki istikrarsızlık ve beklentilerinin aşırı yüksek olması aile hayatına pek yansımamakta, evi paylaştığı kişilere karşı daha mütevazı ve sakin bir yaklaşıma sahip oldukları görülmektedir. Aile hayatının getirdiği sorumluluklar doğaları açısından zorlayıcı olsa da aynı anda iki yerde olmanın sihirli bir yolunu bulacaklar ve her şeyi olması gerektiği gibi halledecekler.reklam
İkizler Kariyer Ve Para

Sürekli entelektüel uyarıma ihtiyaç duyan İkizler burcu için en uygun iş, beyni için zorlayıcı olmalıdır. Dinamik bir çalışma ortamına ve ofiste kurulan birçok sosyal iletişime ihtiyaç duyan, yetenekli, yaratıcı ve genellikle çok akıllıdırlar. Seçebilecekleri en iyi kariyerler tüccarlar, mucitler, yazarlar, hatipler, vaizler ve avukatlardır. Onlara özgürce iletişim kurma fırsatı verirken, onları her zaman hareket halinde ve meşgul tutan herhangi bir kariyer mükemmel bir seçimdir. Çoklu görev yapmak, problem çözmek ve yeni fikirleri hayata geçirmek için tasarlandılar. Onları rutine takılıp bırakmayacak bir işyerine veya parlamalarına izin vermeyecek tekrarlayan bir göreve ihtiyaçları var.


Pratiklik ve zevk arasında karar vermek İkizler için zor bir seçim olabilir. Paranın sadece gerekli bir kötülük olduğuna inansalar bile, çoğu İkizler burcu onu nereden kazanacağını veya nasıl harcayacağını düşünmek için fazla zaman harcamaz. Mali durumlarını kontrol altında ve düzenli tutmak için güçlü bir temele ihtiyaç duyarlar; onlara çoğu zaman ihtiyaç duyduklarını bile bilmedikleri bir güven ve güvenlik duygusu verirler.reklam
İkizler Erkeği İkizler Kadını

İkizler Erkeği: İkizler burcu erkeği coşkulu ve hayat doludur, sıkıcı anlarda asla hayal kırıklığına uğratmaz. Maceracı ve esprili olması onu enerjik, dinamik, kahkaha ve eğlence arayışında olan biri için mükemmel bir ortak haline getiriyor. İkizler erkekleri doğal olarak konuşkan ve çapkındır ve onlarla halka açık toplantılarda, konferanslarda ve hatta trafik sıkışıklığında tanışabilirsiniz. Kişilikleri ikilik ile işaretlenmiştir, bu da onları tutarsız ama zeki ve başkaları için şaşırtıcı derecede çekici kılmaktadır. Bu adamın tutunması imkansızdır ve ona zihinsel uyarım ve çeşitliliğin yanı sıra yeterli özgürlük ve alan sağlayan bir ortağa ihtiyacı vardır. Onun kalbini kazanmak için kişinin eğlenceli, teşvik edici, maceracı olması, şakalarına gülmesi ve her gün ondan bir şeyler öğrenmeye istekli olması gerekir. Güzel konuşan doğasına rağmen, bu adam duyguları pek tartışmaya hazır değildir ve onların konuşulması yerine gösterilmesini tercih eder.

İkizler Kadını: İkizler burcu kadınını etkilemek istiyorsanız onun ikili doğasına ayak uydurabilmeniz gerekir. Bir an tutkulu ve nazik olabilirken, bir sonraki an mesafeli ve mesafeli olabilir. Bu onun doğal güvende kalma ve diğer insanlardan uzak durma eğiliminin bir sonucudur, her zaman kaygısız bir aşk hikayesinin içinde kaybolmaya hazırdır. Bu kadın coşkulu, esprili, entelektüel ve tatlı dilli, aynı zamanda son derece açık fikirli ve her zaman yeni biriyle tanışmaya hazır. İkizler kadını genellikle çok utangaç olmasa da , onunla ciddi ve kararlı bir ilişkiye girmek zaman ve çok fazla sabır alacaktır. Bununla birlikte, cinsel ve entelektüel arzularını tatmin edebilecek bir erkek bulduğunda, alışılmadık bir şekilde gerçekleşse de, aile kurmayı, evlenmeyi ve birlikte yaşlanmayı öneren kişi kendisi olacaktır.


reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle