Boğa Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 20 Nisan - 20 Mayıs

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Toprak
 • Renk: Yeşil, Pembe
 • Kalite: Sabit
 • Gün: Cuma, Pazartesi
 • Cetvel: Venüs
 • En Büyük Uyumluluk: Başak , Boğa
 • Şanslı Sayılar: 2, 6, 9, 12, 24

Boğa Burcu Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: Güvenilir, sabırlı, pratik, özverili, sorumlu, istikrarlı
 2. Zayıf Yönleri: İnatçı, sahiplenici, uzlaşmaz
 3. Boğa'un sevdiği şeyler: Bahçıvanlık, yemek pişirme, müzik, romantizm, kaliteli kıyafetler, ellerle çalışma
 4. Boğa'un hoşlanmadığı şeyler: Ani değişiklikler, zorluklar, her türlü güvensizlik, sentetik kumaşlar

Boğa burcu emeğinin meyvelerine değer veren, pratik ve sağlam temellere dayanan bir burçtur. Sevgi ve güzellikle çevrelenmek konusunda güçlü bir arzuları vardır ve maddi dünyaya ve fiziksel zevklere çekilirler. Bu burçta doğan bireyler şehvetli ve dokunsaldır, birincil duyuları olarak dokunma ve tatmaya büyük önem verirler. Aynı zamanda istikrarlı ve muhafazakar olmalarıyla da bilinirler, bu da onları zodyakın en güvenilir işaretlerinden biri yapar. Boğa burcu bireyleri seçimlerine bağlıdırlar ve kişisel tatmin noktasına ulaşana kadar da buna katlanırlar.

Boğa Başak ve Oğlak gibi Dünya burcudur. Boğa'nın ayakları yere basan, pratik ve gerçekçi bir bakış açısı vardır. Para kazanma ve uzun vadeli projelere tamamlanıncaya kadar bağlı kalma yetenekleri var. Kararlılıkları ve bağlılıkları sıklıkla inatçılıkla karıştırılır, ancak yalnızca güçlü bir sorumluluk duygusuna sahiptirler. Boğa, her zaman sevdikleri insanların yanında oldukları için harika çalışanlar, uzun süreli arkadaşlar ve ortaklar edinir. Bununla birlikte, dünya görüşleri finansal istikrar arzularını etkilediğinden, dünyevi doğaları onları zaman zaman aşırı korumacı, muhafazakar veya materyalist hale getirebilir.


reklam
Boğa Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Boğa burcuyla ilişki söz konusu olduğunda sabır çok önemlidir. Son derece şehvetlidirler ve dokunmaya, kokuya ve tüm zevk veren duyulara değer verirler, ancak aynı zamanda güvenli bir ortam yaratmak ve cinsel ilişkiler sırasında rahatlamak için zamana da ihtiyaçları vardır. Sevdikleri kişiyle yeterince yakınlık kurduklarında biraz yapışkan ve muhtaç hale gelebilirler, ancak yine de değişimi ve partnerlerinin girişimlerini kucaklarken pratik akıl yürütmeye güvenerek duygularını kontrol altında tutmaya çalışırlar.

Boğa bireyleri genellikle sosyal çevrelerinden, kendilerinin entelektüel ihtiyaçlarını, ailelerinin ve yakın arkadaşlarının beklentilerini karşılayabilecek uzun vadeli partnerler seçerler. Geleneksel değerlere ve yaşamın pratik yönlerine tutunurlar, bu nedenle yetiştirilmelerinin temel beklentilerini karşılamayan partnerleri nadiren seçerler. Boğa burcu bireyleri sıklıkla hediyeler ve maddi şeyler aracılığıyla ilgi gösterir ve ilgi görürler. Bununla birlikte, ahlaki kurallarına çok katı bir şekilde bağlı kalırlarsa ve maceracı olmayı veya tabuları keşfetmeyi reddederlerse, hüsrana uğrayabilirler ve nasıl çözeceklerini bilmedikleri ve ilişkilerinde ortaya çıkabilecek öfke sorunlarıyla mücadele edebilirler. Boğa burcunun diğer burçlarla uyumu karmaşık olabilir.reklam
Boğa Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar : Boğa bireyleri sadıktır ve her zaman dostluk elini uzatmaya isteklidirler, ancak başlangıçta yeni sosyal ilişkilerle güven inşa edene kadar dış dünyaya kapalı olabilirler. Arkadaşlıklarının çoğu çocuklukta başlar ve ömür boyu sürme eğilimindedir. Başka biriyle açık ve samimi bir bağ kurduktan sonra, zor zamanlarda bile ilişkiyi beslemek ve işlevsel kılmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.


Aile : Boğa burcu bireyleri için ev ve aile çok önemlidir. Çocuklar da dahil olmak üzere sevdikleriyle vakit geçirmeyi severler ve aile rutinlerine, geleneklerine ve geleneklerine saygı duyarlar. Hem aile hem de arkadaşlar için toplantılara ev sahipliği yapmaktan hoşlanırlar ve eğer herkes eğleniyorsa, bir oda dolusu insan için yemek pişirmekten çekinmezler. Boğa bireyleri aile etkinliklerine değer verirler ve her durumda hazır bulunurlar.

reklam

Boğa Kariyer Ve Para

Boğa burcu bireyleri paraya olan sevgileri ve onu kazanmak için çok çalışmaya istekli olmaları ile tanınırlar. Hem çalışan hem de liderlik rollerinde güvenilir, çalışkan, sabırlı ve titizdirler. Belirli bir projeye odaklandıklarında, dış etkenlere bakılmaksızın ona sıkı sıkıya bağlı kalacaklardır. İstikrar, çalışma rutinlerinde önemli bir faktördür. Kendi değer duygusunu oluşturmak ve lüks ama pratik bir yaşam tarzına ulaşmak için maddi zevkler ve ödüller ararlar. Boğa burcu insanı için işi bu amaca yönelik bir araçtır.


Boğa, mali konularda iyi organize edilmiş bir burçtur ve tüm faturalarını zamanında ödemeye öncelik verirler. Emeklilik maaşlarının sorumluluğunu üstleniyorlar ve zor günler için para biriktiriyorlar. Küçük veya büyük bir maaşla eşit derecede iyi idare edebilirler. Boğa burcu bireyleri için uygun meslekler arasında tarım, bankacılık, sanat ve mutfak becerisi gerektiren her türlü kariyer yer alır.reklam
Boğa Erkeği BoğaKadını

Boğa Erkeği: güneşi Boğa burcunda doğmuşsa, genellikle partnerini memnun etmeye ve sevmeye kendini adamıştır. Onu ayakları yere basan ve maddi dünyayla bağlantıda tutabilen pratik ve ilgili bir ortağa sahip olması onun için çok önemlidir. Duyarlılık, şefkat ve nezaket ona doğal olarak gelirken, boş zamanlarında karanlık faaliyetlerle meşgul olabilir. Partnerinin ihtiyaç duyduğu hediyeleri bulmaktan ve yaklaşan herhangi bir etkinlik için bunları satın almaktan büyük keyif alıyor.


Boğa Kadını: baştan çıkarmak için onun romantizm duygusuna hitap etmek önemlidir. Boğa kadınları, birisiyle ilişkiye girmeye karar vermiş olsalar bile, kur yapılmak ve yavaş yavaş baştan çıkarılmak isterler. İşlerin yavaş ilerlemesini tercih ederler ve seçimleri hakkında uzun uzun düşünmeden nadiren hızlı bir şekilde cinsel ilişkiye girerler.


Gerçek aşkı ve güvenliği arzular. Arzularına ve içgüdülerine çabuk teslim olması pek olası değildir ve eğer biri onun kalbini kazanmak isterse, onunla kur yapmak ve onu rahat ettirmek için çok fazla zaman ve enerji harcamak zorunda kalacaktır. Aşık olduğunda şefkatli, samimi, yakın ve sadık olur. Partneri ona sadık olduğu sürece yanında durur. Güzel şeylerden anlayan bir gözü var ve hayattaki sadeliği ve güzel şeyleri takdir ediyor. Ona yaklaşmanın en iyi yolu, paylaşılan keyifli anlar, mahremiyetine saygı, güzel yemekler ve nazik bir dokunuştur. Bu kadın çıkarken aceleye getirilmekten hoşlanmaz ve kendine vakit ayırmaya ihtiyacı vardır. Birinin yanında kendini rahat ve güvende hissettiğinde, geri adım atmadan hemen kalbini verecektir.


Boğa burcunun dikkate alması gereken uyumlu işaretler: Yengeç , Başak , Oğlak , Balık

reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle