Başak Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 23 Ağustos – 22 Eylül

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Toprak
 • Renk: Gri, Bej, Soluk-Sarı
 • Kalite: Değiştirilebilir
 • Gün:Çarşamba
 • Cetvel: Merkür
 • En Büyük Uyumluluk: Balık , Yengeç
 • Şanslı Sayılar: 5, 14, 15, 23, 32

Başak Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: Sadık, analitik, nazik, çalışkan, pratik
 2. Zayıf Yönleri: Utangaçlık, endişe, kendini ve başkalarını aşırı derecede eleştirmek, tamamen çalışmak ve oyun oynamamak
 3. Başak'un sevdiği şeyler: Hayvanlar, sağlıklı yiyecekler, kitaplar, doğa, temizlik
 4. Başak'un hoşlanmadığı şeyler: Kabalık, yardım istemek, ilgi odağı olmak

Başak burcu Başaklar, detaylara olan titizlikle dikkatleri ve derin insani duygularıyla tanınırlar, bu da onları zodyakın en şefkatli burçlarından biri yapar. Aşka ve hayata metodik yaklaşımları hiçbir şeyin şansa bırakılmamasını sağlar. Her ne kadar hassas olabilseler de, kalplerini dış dünyaya kapalı tutabilirler. Bu işaret genellikle kendilerini ifade etme yeteneğinden yoksun oldukları için değil, duygularına her zaman güvenmedikleri ve duyguların yerine mantığa öncelik verme eğiliminde oldukları için yanlış anlaşılır. İsimlerinin ardındaki sembolizm, her şeye sanki ilk kez yaşıyormuş gibi yaklaşan bireyler olma doğalarını yansıtıyor.

Başak Bir Dünya burcu olarak Başaklar, Boğa ve Oğlak burcunun arasına mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve onlara günlük yaşamda muhafazakar, iyi organize edilmiş şeyleri ve pratikliği tercih eden güçlü bir karakter verir. Düzenli hayatlar sürerler ve işler kaotik hale gelse bile hedefleri ve hayalleri hala zihinlerinde kesin olarak tanımlanmıştır. Ayrıntılara olan ilgileri o kadar güçlüdür ki, başkalarının pek umursamayabileceği konularda aşırı eleştirel ve endişe duyabilirler, sürekli düzeltilemeyecek bir şeyi gözden kaçırmış olabileceklerinden endişe duyabilirler.


reklam
Başak Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Başak burcu Venüs'ün trajik düşüşüyle ​​ilişkilidir ve kişinin kendini değerli, güzel veya sevimli hissetme mücadelesini yansıtabilir. Başak burcu ile diğer burçlar arasındaki uyumluluk, partnerinin onlara yumuşak, savunmasız kalplerini açıp ortaya çıkaracak kadar güvenli ve rahat hissetmeleri için ihtiyaç duydukları sevgi ve desteği sağlama becerisine bağlıdır. Başak burcu her zaman duygularını doğrudan ifade edemese de, yakınlık onların duygularını güzel bir şekilde ifade etmelerine olanak tanır. Başaklar sıradan flörtler yerine istikrarlı ilişkileri tercih ederler, ancak kendi duygularına fazla yatırım yapmadan insanların kalbini kazanmak için çekiciliklerini ve yüzeysel iletişimlerini kullanmaya başvurabilirler.


Başak burcunda güvenin yavaş ve istikrarlı bir şekilde kazanılması gerekir ve hayatlarındaki her partnerin beslenme ve önemsenme fırsatı vardır, ancak yalnızca Başak burcunun özel muamelesini hak edecek kadar verirlerse. Doğru eşleşmeyi bulmak için aşağıdaki uyumluluk aracını kullanın.reklam
Başak Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar : Başaklar mükemmel danışmanlardır ve sorunları çözmeye her zaman hazırdırlar. Etrafta bulunmaları inanılmaz derecede yararlı olabilir, ancak etraflarındaki her şeyi ve herkesi inceleme eğilimleri de zorlayıcı olabilir. Yakın ilişki kurdukları insanlara derinden önem verirler ve zamanla bu bağları sürdürürler. Başak burcuyla samimi bir dostluk kazanmak için iyi işler ve güven şarttır.


Aile : Başak burcunda doğanlar genellikle ailelerine çok düşkündürler ve yaşlılara ve iyi olmayanlara büyük ilgi gösterirler. Geleneğe ve sorumluluğa büyük değer verirler, genellikle yetiştirilme tarzlarından ve güçlü ve baskın zihinlerini şekillendirmeye yardımcı olan deneyimlerden gurur duyarlar.

reklam

Başak Kariyer Ve Para

Başaklar pratik, analitik ve çalışkan olmalarıyla ve herhangi bir sorunun özüne inme yeteneğiyle tanınırlar. Yaklaşımları onları organizasyon, evrak işleri, problem çözme ve el becerisi gerektiren işlerde mükemmel kılıyor. Bir şeye odaklandıklarında mükemmellik beklenir, çünkü başka hiçbir burç Başak kadar ayrıntılara dikkat etmez. Kitapları ve sanatsal ifadeyi severler ve mükemmel eleştirmenler yaparlar. Başkalarına yardım etme arzuları en iyi şekilde doktor, hemşire veya psikolog olarak kariyer yaparak tatmin edilir .


Başaklar doğal olarak para biriktirme eğilimindedir ve pratik ve faydalı şeylere değer verme eğilimindedir. Mantıksız harcamaları kötü bir alışkanlık ya da şımarıklık belirtisi olarak görürler ve fazla maliyetli olmayan pratik çözümleri tercih ederler. Ancak bu yaklaşım bazen onların ucuz görünmelerine ve gelecekteki ihtiyaçları konusunda aşırı kaygılı görünmelerine neden olabiliyor. Zaman zaman bazı hazcı zevklere kapılmayı öğrenmeliler.reklam
Başak Erkeği Başak Kadını

Başak Erkeği: Başak burcu bir erkeği cezbetmek için onun temizlik ve düzen ihtiyacına saygı duymak önemlidir. Romantik ilişkilere yavaş ve dikkatli girme eğilimindedir; ciddi bir taahhüt peşinde koşmadan önce birini tanımaya zaman ayırır. Ne bekleyebileceğine dair bilgi aldığında partnerinin daha azını vermeyeceğinden emin olması gerekir. Bir Başak erkeği görünüşte soğukkanlı görünebilir, ancak onun derin ve şehvetli ihtiyaçları vardır. Yalnızca her şeyi aşırı analiz etme eğilimine dayanabilen sabırlı bir partner onu ısıtabilir.

Başak burcu erkeğinin kalbini kazanmak büyük çaba gerektirir . Ona ilham verebilecek ve yeteneklerini hatırlatabilecek bir ortağa ihtiyacı var, genellikle böyle bir kişiyi platonik ve görünüşte mantıksız alanlarda buluyor. Dürüst, sabırlı, düzenli ve uzun vadeli bir ilişki için doğru kişiyle uzlaşmaya her zaman hazır olan birini arıyor.


Başak Kadını: Başak kadını benzersiz bir zeka, detaylara dikkat, sağduyu ve bağlılığın bir karışımına sahiptir. Çok akıllı, mütevazı ve yeteneklidir. İlk başta, bir Başak kadınını baştan çıkarmaya çalışmak göz korkutucu görünebilir, çünkü kadının kayıtsız bir görünüm sergilemesi muhtemeldir. Ancak yeni ilişkilere başlama konusunda soğuk değil, pratik, gerçekçi ve temkinlidir. Kimsenin karakterini ve başından beri onunla paylaştığı duyguları değerlendirmeden asla kendini ona vermez.


Başak kadını genellikle çok utangaç olmasa da , onunla ciddi ve kararlı bir ilişkiye girmek zaman ve çok fazla sabır alacaktır. Bununla birlikte, cinsel ve entelektüel arzularını tatmin edebilecek bir erkek bulduğunda, alışılmadık bir şekilde gerçekleşse de, aile kurmayı, evlenmeyi ve birlikte yaşlanmayı öneren kişi kendisi olacaktır.


Başak burcunun dikkate alması gereken uyumlu işaretler: Boğa , Yengeç , Akrep , Oğlak , Balık

reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle