Balık Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 19 Şubat - 20 Mart

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Su
 • Renk: Leylak, Leylak, Mor, Menekşe, Deniz yeşili
 • Kalite: Değiştirilebilir
 • Gün: Perşembe
 • Cetvel: Neptün , Jüpiter
 • En Büyük Uyumluluk: Başak , Boğa
 • Şanslı Sayılar: 3, 9, 12, 15, 18, 24

Balık Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: Şefkatli, sanatsal, sezgisel, nazik, bilge, müzikal
 2. Zayıf Yönleri: Korkak, aşırı güvenen, üzgün, gerçeklikten kaçma arzusu, kurban ya da şehit olabilir
 3. Balık'un sevdiği şeyler: Yalnız kalmak, aşk, uyumak, müzik, romantizm, yüzmek, manevi temalar
 4. Balık'un hoşlanmadığı şeyler: Her şeyi bilen, eleştirilmek, geçmişin akıllara gelmesi, her türlü zulüm

Balık burcu Balık çok arkadaş canlısı bir burçtur ve sıklıkla kendilerini farklı insanların yanında bulur. Bencil değildirler ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazırdırlar; karşılığında çok fazla bir şey beklemedikleri sürece bu takdire şayandır. Güneşi Balık burcunda doğan bireyler, yaşam döngüsüne dair sezgisel bir anlayışa sahiptirler, başkalarıyla doğal düzene ve duyularına dayalı olarak inanılmaz duygusal ilişkiler kurarlar.


Balık Balık, Yengeç ve Akrep burcunun döngüsünü tamamlayan , geçmişte olan her şeyi dağıtan ve insanların bağışlama konusundaki göreceli görüşlerini değiştiren bir Su burcudur . Balık bireyleri empati ve inanılmaz duygusal kapasite ile karakterize edilirler, ancak yalnızca güçlü sınırları korurlarsa ve dış duyguların onları bunaltmasına izin vermezlerse.


reklam
Balık Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Balık burcu Venüs'ü yüceltir ve sevgi, bağlılık, zevk ve güzel ve hassas olan her şeyle ilişkilendirilir. Balık burcu bireyleri genellikle partnerlerine karşı nazik ve son derece cömert davranırlar ancak aşk arayışlarında bazen ahlaki değerlerinden ödün verebilirler. Kendilerini değişim fikrinden uzaklaştıracak ideal aşka mutlak bir inanç duygusu bulmak ve açılmak için partnerleriyle gerçek bir bağlantıya ihtiyaç duyarlar .


Kısa süreli ilişkiler ve maceralar bu burç için yaygın değildir, ancak her ne kadar yeni bir günlük kaçamak seçerken kaygısız olmalarını sağlayan değişken bir niteliğe sahip olsalar da. Birisiyle derin bir bağ kurduktan sonra son derece sadık ve dürüst olurlar, sanki hayattaki tek amaçları karşılarındaki kişiyi bulup onu mutlu etmekmiş gibi.reklam
Balık Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar : Balık burcu nazik ve şefkatli bir arkadaştır, her zaman dinlemeye isteklidir. Kafaları karışabilir, kaybolabilirler, planlarını değiştirebilirler ve geç kalabilirler ama şefkatleri ve sevgileri insanların yanlarında kendilerini rahat hissetmelerini sağlar. Başkalarının ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarına göre önceliklendirme eğilimindedirler ki bu hiç kimse için sağlıklı değildir. Belirsiz olsalar bile sınırlarını anlayan ve değerli enerjilerini korumalarına yardımcı olan kişiler tarafından çevrelenmeleri gerekir.


Aile : Balık burcu bireyleri son derece sezgiseldir ve bir şeylerin ters gittiğini daha gerçekleşmeden hissedebilirler. Ebeveynlerinin işlevsel bir bağ kurmaya ve çocuklarını mutlu etmeye çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın, içinde büyüdükleri duygusal bulut onların duygusal durumlarını tanımlayabildiğinden, bu onların birincil ilişkilerinde zorlayıcı olabilir. Balık burcu partnerleri, kendi ailelerini kurarken ve sevdikleriyle yeni bir hayata başlarken, mükemmelliği değil, daha ziyade bir iç huzur durumunu aradıklarını hatırlamalıdır.reklam
Balık Kariyer Ve Para

Balıklar, yaratıcı becerilerinin kullanılabileceği konumlarda veya yaratıcı yardım etkinlikleri aracılığıyla daha yüksek bir amaç için çalışmayı içeren işlerde başarılı olan, sezgisel ve hayalperest bireylerdir. Balık burcuna yakışan meslekler şefkatlidir, inanç ve bağlılık gerektirir. Genellikle mükemmel rahipler, doktorlar, veterinerler, müzisyenler, ressamlar ve perde arkasında çalışmayı içeren herhangi bir kariyer yaparlar . Belirli rolleri oynayarak ve gerçek kimliklerini gizleyerek çok eğlenebilirler.


Pratiklik ve zevk arasında karar vermek Balıkiçin zor bir seçim olabilir. Paranın sadece gerekli bir kötülük olduğuna inansalar bile, çoğu Balıkburcu onu nereden kazanacağını veya nasıl harcayacağını düşünmek için fazla zaman harcamaz. Mali durumlarını kontrol altında ve düzenli tutmak için güçlü bir temele ihtiyaç duyarlar; onlara çoğu zaman ihtiyaç duyduklarını bile bilmedikleri bir güven ve güvenlik duygusu verirler.reklam
Balık Erkeği BalıkKadını

Balık Erkeği: Bir erkek Güneşi Balık burcunda doğmuşsa, genellikle partnerini memnun etmeye ve sevmeye kendini adamıştır. Onu ayakları yere basan ve maddi dünyayla bağlantıda tutabilen pratik ve ilgili bir ortağa sahip olması onun için çok önemlidir. Duyarlılık, şefkat ve nezaket ona doğal olarak gelirken, boş zamanlarında karanlık faaliyetlerle meşgul olabilir. Partnerinin ihtiyaç duyduğu hediyeleri bulmaktan ve yaklaşan herhangi bir etkinlik için bunları satın almaktan büyük keyif alıyor.


Balık Kadını: nazik, hayal gücü kuvvetli, şefkatli, özverili ve son derece hassas bir bireydir. Hayatındaki çekim ya saniyeler içinde oluyor ya da hiç olmuyor. Uzun zamandır tanıdığı ama hiç birlikte olmadığı insanlarla bu durumu sık sık yaşamayabilir. Her ne kadar sakin, sessiz ve savunmanın arka saflarında yer alsa da bu kadın cinsel ilişkilerinde asla sıkıcı olmayacaktır.


Balık kadını genellikle çok utangaç olmasa da , onunla ciddi ve kararlı bir ilişkiye girmek zaman ve çok fazla sabır alacaktır. Bununla birlikte, cinsel ve entelektüel arzularını tatmin edebilecek bir erkek bulduğunda, alışılmadık bir şekilde gerçekleşse de, aile kurmayı, evlenmeyi ve birlikte yaşlanmayı öneren kişi kendisi olacaktır.


Balık burcunun dikkate alması gereken uyumlu işaretler: Boğa , Yengeç , Akrep , Oğlak

reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle