Aslan Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 23 Temmuz - 22 Ağustos

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Ateş
 • Renk: Altın, Sarı, Turuncu
 • Kalite: Kardinal
 • Gün: Pazar
 • Cetvel: Güneş
 • En Büyük Uyumluluk: Terazi , Aslan
 • Şanslı Sayılar: 1, 3, 10, 19

Aslan Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: Yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak kalpli, neşeli, esprili
 2. Zayıf Yönleri: Kibirli, inatçı, benmerkezci, tembel, esnek olmayan
 3. Aslan'un sevdiği şeyler: Tiyatro, tatil yapmak, beğenilmek, pahalı şeyler, parlak renkler, arkadaşlarla eğlence
 4. Aslan'un hoşlanmadığı şeyler: Göz ardı edilmek, zor gerçeklerle yüzleşmek, kral veya kraliçe gibi davranılmamak

Aslan burcunda doğan kişiler doğal liderlik yetenekleriyle tanınırlar. Yaratıcılık, özgüven, hakimiyet ve direnilmesi zor güçlü bir varlık gibi niteliklere sahiptirler. Aslanlar hayatlarının her alanında kafalarına koydukları her şeyi başarma yeteneğine sahiptirler. Aslan burcunun gücü "ormanın kralı" statüsünde yatmaktadır. Genellikle cömert ve sadıktırlar, bu da onların birçok arkadaşa sahip olmalarını sağlar. Kendine olan güveni ve çekiciliği, farklı insan gruplarını bir araya getirip ortak bir hedefe yönlendirme yeteneğine sahiptir. Ayrıca Aslanların sağlıklı bir mizah anlayışı vardır, bu da onların başkalarıyla işbirliği yapmasını kolaylaştırır.


Aslanlar Koç ve Yay burcunun yanı sıra Ateş elementiyle ilişkilidir. Bu onların sıcak kalpli olmasını sağlar ve hayattan keyif almayı ve eğlenmeyi severler. En zorlu sorunları bile çözmek için zekalarını kullanabilirler ve karmaşık durumları çözmek için sıklıkla inisiyatif alırlar. Güneş tarafından yönetilen Aslanlar , bu ateşli varlığa hem kelimenin tam anlamıyla hem de mecazi olarak saygı duyarlar. Sürekli olarak kişisel farkındalık ve kişisel gelişim arayışı içindedirler. Arzularının ve kişiliklerinin farkındadırlar ve ihtiyaç duydukları şeyi rahatlıkla isterler. Ancak kişisel kazanç veya statü peşinde koşarken bilinçsizce başkalarının ihtiyaçlarını ihmal edebilirler. Aslan burcu, başarılarına ve başkalarının onları nasıl algıladığına çok fazla bağlanırsa, savunmasız hale gelebilir ve kolayca alt edilebilir.


reklam
Aslan Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Ateş Aslan burcunda doğan kişiler tutkulu ve samimidirler, duygularını kolaylıkla ve net bir şekilde ifade etmekte zorluk çekmezler. Aşkta eğlencelidirler, sadıktırlar, saygılıdırlar ve partnerlerine karşı çok cömerttirler. İlişkilerinde liderlik rolünü üstlenme eğilimindedirler ve bağımsızlık ve inisiyatif gereksinimlerine güçlü bir şekilde değer verirler. Ancak kontrolü ele alma arzusu partneri için yorucu olabilir, özellikle de kendilerini ilgilendirmeyen konularda örgütlenmeye ve kendi isteklerini dayatmaya başlarlarsa. Aslan burcunun kendisinin farkında olan, mantıklı ve kendisiyle aynı entelektüel seviyede bir ortağa ihtiyacı vardır . Aslan burcunun arzularına ve ihtiyaçlarına çok fazla odaklanmak bunaltıcı olabilir ve partnerin kişiliğini gölgede bırakabileceğinden, partner de kendini ifade etme ve ihtiyaçlarını öne sürme konusunda özgür hissetmelidir.


Konu sekse gelince, her Aslan buna bir macera olarak yaklaşır ve yatak odasına enerji ve heyecan getirmeye çalışır. Seks ve aşk arasındaki ayrım konusunda net bir anlayışa sahiptirler ancak cinsel ilişkilerinde yakınlığın ve duygusal bağın önemini gözden kaçırabilirler. Anlamlı bir ilişkide gerçek tatmini deneyimlemek için her Aslan'ın, farkındalığını kırmaya ve hassas, bilinçaltı özüne ulaşmaya istekli bir ortağa ihtiyacı vardır.reklam
Aslan Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar :Başkalarına yardım etmeye yönelik doğal bir içgüdüyle, çok fazla zaman ve enerji gerektirse bile bunu yapacaklardır. Leo, neredeyse herkesle bağlantı kurma yeteneği ve içlerindeki en iyiyi ortaya çıkaran insanlarla kutlamalara ve etkinliklere ev sahipliği yapma enerjisiyle güçlü ve güvenilirdir. Başkalarıyla etkileşimleri onlara ihtiyaç duydukları öz saygıyı ve farkındalığı sağladığından nadiren yalnız kalırlar. Ancak yüksek enerji seviyelerine ayak uydurabilecek arkadaşlar bulmakta zorlanabilirler.


Aile : Aslan burcunun uyandığında veya yattığında aklına gelen ilk şey aile olmasa da, yine de sevdiklerine derinden değer verir. Yaşamlarının erken dönemlerinde bağımsız olma eğilimindedirler ancak ailelerini korumak için her şeyi yaparlar ve hem iyi hem de kötü zamanlarda atalarıyla ve kökenleriyle gurur duyarlar.reklam
Aslan Kariyer Ve Para

Aslanlar son derece enerjiktir ve istihdam ihtiyaçları ne olursa olsun her zaman meşgul olma eğilimindedirler. Hırslı, yaratıcı ve iyimserdirler. Kendilerini işlerine adadıklarında mükemmellik için çabalarlar. Aslan burcu için mümkün olan en iyi durum, kendi işinin patronu olmak ya da üstlerinin minimum kontrolüyle başkalarını yönetmektir. Oyunculuk ve eğlence gibi sanatsal yeteneklerin açıkça ifade edilmesine olanak tanıyan işler Aslanlar için idealdir. Yönetim, eğitim ve siyasetin yanı sıra onları liderlik pozisyonuna getiren her şey de doğal olarak onlara uygundur.


Aslanlar modern ve modaya uygun şeylerle çevrili olmayı severler. Para kendilerine kolayca gelse de, diğer burçlara göre parayı her zaman sorumlu bir şekilde harcamayabilirler. Son derece cömerttirler ve birçok arkadaşına maddi yardımda bulunabilirler, zor zamanlarda onlara destek olabilirler. Bu her zaman akıllıca olmasa da Aslanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlar.reklam
Aslan Erkeği Aslan Kadını

Aslan Erkeği: burcu erkeği, yakın ilişkisinde bir kral gibi davranılmak ister ve bu narsisistik bir özellik değil, kendine derin saygısı olan insanların sahip olduğu gerçek bir içsel ihtiyaçtır. Onunla yapılan planlar her zaman büyük ve dramatiktir ve her ikisinin de hayranlık, bağlılık ve ilgi yağmuruna tutulması doğal olarak gelir. Aşık olduğunda pek çok hediye veren, genellikle pahalı olan ve çabasının bir ifadesi olarak kullanılan bir adamdır. Onunla kalmak isteyen herhangi bir ortak, kraliyet muamelesine layık olduklarını ve bunu geri vermeye istekli olduklarını kanıtlamak zorundadır. Aslan burcu erkeği iltifatlardan hoşlanır ve kendinden emin görünmesine rağmen, sevdiği kişinin yanında kendini güvende hissetmek için çok fazla övgüye ihtiyaç duyar.

Aslan Kadını: sıcak kalplidir ve sevilme ve beğenilme arzusuyla hareket eder. Aslan burcunda doğan tüm insanlar gibi onlar da ilgi odağı olmayı severler. Aslan burcu kadınını baştan çıkarmak için ona iyi davranmak, saygı duymak, iltifat etmek ve lüks bir yaşam tarzını hak ettiğini görmek gerekir. Romantik partnerleri takdir ediyor ve sevdiği kişiye aynı asil muameleyi göstererek birinin dünyasının merkezi olmayı bekliyor. Aslan burcu bir kadınla çıkmak, onun kusurlarını kabul etmeyi ve niteliklerine hayran olmayı gerektirir. Aşk için rekabet etmekten hoşlanmıyor ve partnerinin hayatındaki rolü konusunda netlik istiyor.


Aslan'nin Dikkat Etmesi Gereken Uyumlu Burçlar: Koç , İkizler , Terazi , Yay

reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle