Akrep Burcu Yorumu

Doğum tarihleri: 23 Ağustos – 22 Eylül

2024 beklediğiniz yıl!


burc
 • Element: Su
 • Renk: Kırmızı, Kırmızı, Pas
 • Kalite: Sabit
 • Gün:Salı
 • Cetvel: Plüton , Mars
 • En Büyük Uyumluluk: Boğa , Yengeç
 • Şanslı Sayılar: 8, 11, 18, 22

Akrep Kişilik Özellikleri

 1. Güçlü Yönleri: Becerikli, güçlü, cesur, tutkulu, gerçek bir arkadaş
 2. Zayıf Yönleri: Güvensizlik, kıskançlık, manipülatiflik, şiddet
 3. Akrep'un sevdiği şeyler: Gerçeği, gerçekleri, haklı olmayı, yetenekleri, alay etmeyi, tutkuyu
 4. Akrep'un hoşlanmadığı şeyler: Sahtekarlık, sırların ifşa edilmesi, yüzeysellik, havadan sudan konuşma

Akrep burcu Akrepler tutkulu ve iddialı doğalarıyla, diğer burçlarla genellikle karşılaştırılamayan bir kararlılık ve odaklanma düzeyiyle tanınırlar. Önemli olduğunu düşündükleri her şeyin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için araştırmaları derinlemesine araştırdıkları biliniyor. Akrepler, zorluklarla karşılaşıldığında becerikli, kendini adamış ve korkusuz olan harika liderler ve rehberlerdir.

Akrep Bir Su burcu olan Akrepler, Yengeç ve Balık gibi duygularını deneyimler, ifade eder ve yüzleşirler. Her zaman her türlü sahtekarlıkla mücadele etmeye çalışırlar ve insanları dürüst veya doğrudan olmayan şekillerde manipüle etmemeyi veya etkilememeyi öğrenmeleri gerekir. Bu doğuştan gelen eğilimler Akrepleri şüpheci ve kıskanç yapabilir, bu da üstesinden gelmeleri gereken olağandışı davranış kalıplarına yol açabilir.


reklam
Akrep Aşkı, Seks Ve Uyumluluk

Akrep, cinsellik ve başkalarıyla derin fiziksel ve duygusal bağlantı kurma arzusuyla ilişkili bir işarettir. Akrepler son derece tutkuludur ve hayatlarını zevkle, teslimiyetle ve birlikle tamamlayacak tam bir yakınlık ve sevgi ararlar. Zeki, pratik ve dürüst ortaklara ihtiyaç duyarlar ve diğer işaretlerle uyumluluk büyük ölçüde gölge benliklerini kucaklama yeteneklerine bağlıdır. Akrepler adanmış ve sadık olabilirler, ancak zaman zaman takıntılı, sahiplenici ve bunaltıcı olabilirler. Son derece hassastırlar ve ortaklarıyla güven ve saygı oluşturmak için zaman ayırırlar.


Akreplerin inisiyatif eksikliği yoktur ve cinsel yaşamlarına büyük önem verirler. Tek gecelik ilişkilere ve duygusal ihtiyaçlarını karşılamayan ilişkilere girebilirler ancak bu yaşam tarzı onları uzun süre mutlu etmeyecektir. Akrepler yaşlandıkça duygusal bağ olmadan cinsel deneyimlerin hiçbir amaca hizmet etmediğini anlayacaklardır.reklam
Akrep Arkadaşları Ve Ailesi

Arkadaşlar : Akrepler, dürüstlük ve basit bir yaklaşımla birlikte yoğun duygularla harika arkadaşlar edinir. Adanmış, sadık ve zekidirler ve hayatlarına sevgi ve renk katan esprili ve eğlenceli bireylerin arkadaşlığından keyif alırlar. Arkadaşlıkları sürprizlerle ve ani dönüşlerle doludur ve bazen hiçbir açıklama yapılmadan aniden sona erebilir. Akrepler, Evrendeki tek sabitin değişim olduğunu anlar ve bunu tüm ilişkilerinde kabul eder.

Aile : Akrep, Ay ile zorlu bir ilişki yaşayan bir burçtur ve her zaman kendilerine küçük yaşlarda empoze edilen belirli aile değerlerinden ve kalıplarından kendilerini kurtarma göreviyle karşı karşıya kalırlar. Acı ve ıstırap anlarında en yakın ailelerinden yardım ister, en karanlık anlarında bile onların sevgisini ve desteğini hissederler. Ancak sevginin hafif, renkli ve yaratıcı yollarla ifade edilebileceğini fark edemeyebilirler. Akrepler bu ifadeyi geride bıraktıkları ailelerden ziyade, yarattıkları ailelerde bulurlar.
reklam

Akrep Kariyer Ve Para

Akrepler, hedeflerine ulaşma konusunda neredeyse rahatsız edici düzeyde bir adanmışlığa sahiptirler, bu da onları önemli miktarda enerji ve çaba gerektiren yönetim ve problem çözme rollerinde harika kılar. Baskı altında gelişirler ve sakin ve istikrarlı bir el gerektiren stresli ortamlarda başarılı olurlar. Akrepler için en iyi kariyer seçenekleri bilim ve araştırma alanlarıdır ve mükemmel kariyer tercihleri ​​yaparlar.


Akrepler mali konularda disiplinlidirler ve bir bütçeye bağlı kalabilirler, ancak aynı zamanda uçlarda yaşamaktan da hoşlanırlar. Paraları için çok çalışırlar ve bağımsızlık için çabalarlar, ancak kolayca borç, kredi veya ipotek biriktirebilirler ve çoğu zaman kendilerine ait olmayan parayı yönetirler. Bununla birlikte, para Akreplere kontrol ve güç duygusu sağlar ve zamanı geldiğinde karşılığını alacağından emin olmadıkları riskleri almaya nadiren istekli olurlar.reklam
Akrep Erkeği Akrep Kadını

Akrep Erkeği: Akrep erkekleri kendine güvenen, yoğun ve rekabetçi olmanın yanı sıra güçlü bir cinsel dürtüye sahip olmak gibi çeşitli özellikler sergileyebilir. Bununla birlikte, genellikle derin sevgi ve bağlılıklarıyla dengelenen takıntılı, kompulsif ve kıskançlık gibi nitelikler de sergileyebilirler. Bir Akrep erkeğinin planlarına bağlı kalmasına yardımcı olmak için, çevresinde gizem, entrika ve sessizlik havasını da koruyabilen pratik bir partnerden faydalanabilir. Bir Akrep adamı, baştan çıkarma oyununda başarılı olur ve onu şaşırtabilecek ve ona meydan okuyabilecek bir ortağa ihtiyaç duyar. Sonuç olarak, halihazırda bir ilişkisi olan veya elde edilmesi zor olan kişilere ilgi duyabilir.

Akrep erkekleri kendine güvenen ve çapkın kadınlardan hoşlanır, ancak yerleşmeye karar verdiklerinde dürüstlük ve bölünmemiş ilgi beklerler. Onlar için derin bir duygusal bağ, fiziksel çekim ve uyumluluktan daha önemlidir. Sadece fiziksel hazzın ötesine geçen cinsel deneyimlerin özlemini çekerler ve ruhlarını açığa çıkarmaya istekli bir partner ararlar. Böyle bir partner bulduklarında sıkı sıkıya tutunurlar ve asla bırakmazlar.


Akrep Kadını: Akrep kişiliği çok yönlü ve büyüleyicidir; Akrep kadınını çekici, çekici ve gizemli bir şekilde sakin kılar. Nezaket konusunda büyük bir kapasiteye ve dünyada iyilik yapma arzusuna sahiptirler, ancak onlara değer veren ve aşk hayatlarında kontrol ihtiyacını kabul eden bir ortağa ihtiyaçları vardır. Bir Akrep kadınının seçtiği partner ona aittir ve iyi bir dinleyici olmalı, kabul etmekte zorlandığı gölgeleri kucaklamaya istekli olmalıdır.


Bir Akrep kadınıyla çıkmak hem eğlenceli hem de zorlayıcı olabilir. Onun sevgisini kazanmak önemli miktarda zaman ve sabır gerektirir çünkü kolayca kazanılamaz. Kişilerarası ilişkilerde saf olsa da, cinsel yaşamında ve derin yakınlık paylaştığı partner seçiminde öyle değil. Sahiplenici ama verici ve sadıktır ve dürüst ve onu hayal kırıklığına uğratmayacak birine ihtiyacı vardır. Akrep kadınları bağışlama konusunda sert olabilir ve barış teklifinde bulunmaları pek mümkün değildir. Hatalı olduklarını nadiren kabul ederler çünkü bir çatışmaya girmeden çok önce kendilerini anlamsızca suçlarlar.


Akrep'in Dikkat Etmesi Gereken Uyumlu Burçlar: Yengeç , Başak , Oğlak , Balık

reklam

MOBİL

Arkadaşlarınızla her yerden doyasıya sohbet
etmek için mobil uygulamamızı yükleyerek
sohbete girebilirsiniz.

SOYLE ᗰ͏I͏ᖇ͏ᑕ

sohbet programı olan mIRC'ı ücretsiz indir. mirc indir tıkla indir

Sitene Ekle

sitenize sohbet odası ekleyebilirsiniz sitene sohbet ekle şimdi ekle